• Akcia
 • Poškodený tovar

Set troch príručných stolíkov, čierna/žltá/sivá, RONEL NEW P3, poškodený tovar

Číslo tri je magické. Magický je aj set troch príručných stolíkov RONEL NEW, kt... Čítať viac
 • Pôvodná cena: 29 €
 • Celková cena: 24 €
 • -17%
Či už super rýchle doručenie, doručenie na konkrétny dátum, zvýhodnená ekologická doprava, alebo osobný odber v predajni, u nás si vyberiete doručenie, ktoré najviac vyhovuje vašim potrebám a plánom. Aké sú všetky možnosti dopravy?
Obavy z nesprávneho rozhodnutia? Žiadny problém, garantujeme vám možnosť vrátenia tovaru až 60 dní od nákupu. Aké sú podmienky vrátenia?
Získavam dostupnosť v predajniach...

Číslo tri je magické. Magický je aj set troch príručných stolíkov RONEL NEW, ktorý oživí priestory každého interiéru práve vďaka farebnej kombinácii čierna, žltá a sivá. Príručné stolíky majú praktické využitie, a zároveň i dekoratívnu funkciu. Pláty sú vyrobené z MDF a nosná konštrukcia z kovu.


  * Vrátený tovar so zľavou:

  Pri tomto tovare bola znížená predajná cena, pretože ide o tovar vrátený od zákazníka. Výrobok javí známky opotrebenia, s ktorými sa kupujúci pred kúpou výrobku oboznámil. Na výrobok sa vzťahuje záruka 24 mesiacov. Záruka sa nevzťahuje na vady, ktoré mal výrobok už v čase predaja a za ktoré bola poskytnutá zľava.

  Poškodenie či výrobné vady vidieť na priložených detailných fotografiách. Kov na stolíkoch je ošúchaný. Tieto poškodenia neuberajú na funkčnej hodnote zakúpeného nábytku. Nábytok je naďalej pevný a stabilný. Zľava sa vzťahuje iba na tento konkrétny kus, preto neváhajte a využite možnosť kúpiť nábytok za zaujímavú cenu!

   

  Číslo produktu: 0000254322
Farba Čierna, Žltá, Sivá
Materiál Kov
Model RONEL NEW
Dodávané v demonte Áno
Farba - detailná Žltá, Sivá
Použitie Jedáleň, Obývacia izba
Typ produktu Príručny a servírovací stolík
Šírka (cm) 60
Hĺbka (cm) 60
Výška (cm) 50
Montážny návod, Set troch príručných stolíkov, sivá/žltá/čierna, RONEL NEW Stiahnuť
Zákaznícka podpora

Nenašli ste požadované informácie?

Kontaktujte nás a my vám radi poradíme