Pokiaľ kupujúci nevyužije svoje právo vrátiť tovar podľa bodu 10.2 a 10.3 obchodných podmienok internetového obchodu kondela.sk v lehote do 14 dní od prevzatia tovaru, resp. odo dňa uzavretia zmluvy, ponúka predávajúci kupujúcemu možnosť odstúpenia od zmluvy a vrátenia nepoužitého tovaru až do 60 dní po prevzatí tovaru.

Predávajúci v takom prípade vyžaduje, aby tovar bol v originálnom a nepoškodenom obale, nerozbalený, nepoužívaný a kompletný

Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. Tovar je možné vrátiť do centrálneho skladu v Nižnej, na adresu: KONDELA s.r.o, Závodná 459, 027 43 Nižná nad Oravou.

Uvedené sa nevzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený v demonte a následne zmontovaný; bol zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa; určený osobitne pre jedného spotrebiteľa. Benefit nie je možné aplikovať ani na tovar, ktorý sa nachádza v kategóriách Poškodený tovar, Rozbalený tovar, tovar v kategórií Obrazy z FOTOGRAFIE a Sedačky na mieru.

Toto ustanovenie bodu 10.18 VOP platí výlučne pre objednávky spotrebiteľov realizované v termíne od 1.12.2017 a nie je možné ho aplikovať spätne pred uvedeným dátumom.