Milí priatelia, zákazníci,

vítame vás na e-shope obchodnej spoločnosti KONDELA s. r. o, ktorá sa zaoberá predajom nábytku na našom trhu už celých 30 rokov.

Na začiatok nám dovoľte, aby sme sa vám stručne predstavili. Naša spoločnosť KONDELA s. r. o. vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ obchodnej činnosti s nábytkom, ktorej sa dovtedy už od roku 1991 venovali súčasní majitelia pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO. Od tejto doby sa venujeme obchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov. Obchodná činnosť sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov.

Na Slovensku prevádzkujeme sieť maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou KONDELA. Okrem toho v rámci nášho veľkoobchodu zásobujeme naším sortimentom niekoľko stoviek partnerských predajní nábytku v SR, ČR, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku. Týmto sa radíme medzi popredné spoločnosti na slovenskom nábytkárskom trhu.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aktívne aj v Českej republike s B2C e-shopom kondela.cz, v Maďarsku s B2C e-shopom kondela.hu a v Rumunsku s B2C e-shopom kondela.ro. Partnerská zóna pre B2B zákazníkov sa nachádza na stránke shop.tempo-kondela.sk.

Rýchla expanzia spoločnosti s cieľom udržať všetky procesy v uvedených obchodných aktivitách pod kontrolou bola jedným z hlavných dôvodov, prečo sa spoločnosť rozhodla zaviesť systém manažmentu kvality s cieľom certifikovať sa na ISO 9001 koncom roku 2007. Certifikát nájdete tu.

Vnútorný poriadok spoločnosti, jasné ciele a prehľadné pracovné procesy vedú k úspešnému uspokojovaniu potrieb zákazníkov. Zavedenie systému manažmentu kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality nášho tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov. Trvale sa rozširujúci okruh zákazníkov, ktorí využívajú služby našej spoločnosti, je základom prosperity KONDELA s. r. o.

Okrem e-shopu, ktorý ste práve navštívili, vás môžeme privítať aj v niektorej z našich predajní KONDELA, kde máte naviac možnosť si prezrieť časť nášho sortimentu osobne. Tým, že máme vlastné kamenné predajne na Slovensku a partnerské predajne po celej SR, ČR, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku, väčšinu tovaru, ktorý ponúkame na našom e-shope, máme v zásobe na sklade u nás a nie u našich dodávateľov (ako sa s tým často stretnete v iných e-shopoch). Týmto sa jasne odlišujeme od väčšiny ostatných e-shopov „garážového“ typu, ktoré len sprostredkovávajú nákupy. Nákupom cez náš e-shop nakupujete u zabehnutej a stabilnej firmy. To je tá najlepšia záruka, ktorú vám ponúkame pri nakupovaní cez internet.

E-shop sme pre vás vybudovali na základe najmodernejších technológií a trendov v danej oblasti obchodu a taktiež preto, aby sme vám uľahčili a spríjemnili nakupovanie u nás.

V našej ponuke nájdete širokú škálu nábytku, zariadenia do domácností a bytových doplnkov. Veľkému záujmu sa teší oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži aj látke nájdete u nás zaujímavú ponuku multifunkčných pohoviek, ktoré sú zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny. Prekvapia dizajnom a atraktívnou cenou. Ponúkame aj jedálenské zostavy, obývacie steny, kuchyne a stoličky.

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je zapísaná ako samostatný finančný agent v registri finančných agentov a finančných poradcov, v podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 213035 a je oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie od 03.03.2016.

Tržby spoločnosti Kondela

História spoločnosti KONDELA s.r.o.

1991: Začiatok

Vznik obchodnej činnosti v roku 1991, ktorej sa venovali súčasní majitelia pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO. 

Od tejto doby sa venujeme obchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov. 

V tomto období boli otvorené naše prvé kamenné predajne v Trstenej a Dolnom Kubíne.

 

2003: Vznik obchodnej spoločnosti s.r.o.

Vznik obchodnej spoločnosti TEMPO KONDELA, s.r.o.

V tomto období už boli otvorené predajne v 11 mestách na Slovensku.

 

2006: Expenzia na český trh

Okrem expanzie na existujúcom trhu na Slovensku otváraním ďalších maloobchodných kamenných predajní sme v roku 2006 rozšíli naše pôsobenie aj o nový trh v Českej republike a začali sme ponúkať tovar zákazníkom prostredníctvom našich veľkoobchodných partnerov.

 

2010: Otvorenie prvej verzie e-shopu B2C www.temponabytok.sk

E-shop sme pre vás vybudovali na základe najmodernejších technológií a trendov v danej oblasti obchodu a taktiež preto, aby sme vám uľahčili a spríjemnili nakupovanie u nás.

 

2016: Expanzia na trh v Maďarsku

V roku 2016 sme rozšíli naše pôsobenie o nový trh v Maďarsku formou veľkoobchodu a bol spustený nový veľkoobchodný e-shop B2B doplnený o maďarskú jazykovú mutáciu.

 

2018: Expanzia na trh v Rumunsku

V roku 2018 sme rozšíli naše pôsobenie o ďalší nový trh v Rumunsku formou veľkoobchodu a e-shop B2B bol doplnený o rumunskú jazykovú mutáciu. 

S cieľom zvýšenia kvality poskytovaných služieb sme v Rumunsku vybudovali logistické centrum, ktoré zabezpečuje dodanie tovaru našim veľkoobchodným partnerom a maloobchodným zákazníkom.

 

2020: Maloobchodné eshopy v Maďarsku a Rumunsku

V roku 2020 sme spustili B2C eshopy tempomobila.ro a tempobutor.hu pre našich maloobchodných zákazníkov v Rumunsku a Maďarsku.

 

2021: Kondela.sk

V roku 2021 sme prešli kompletným rebrandingom na všetkých trhoch. Zjednotili sme komunikáciu na veľkoobchodných a maloobchodných partnerov pod hlavičku značky Kondela.