• Akcia
  • Poškodený tovar

Konferenčný stolík, svetlý orech/strieborná, ROKO P3, poškodený tovar

Ak hľadáte niečo na oživenie vašej obývacej izby, a zároveň hľadáte plochu, na... Čítať viac
  • Pôvodná cena: 69 €
  • Celková cena: 24 €
  • -65%
Či už super rýchle doručenie, doručenie na konkrétny dátum, zvýhodnená ekologická doprava, alebo osobný odber v predajni, u nás si vyberiete doručenie, ktoré najviac vyhovuje vašim potrebám a plánom. Aké sú všetky možnosti dopravy?
Obavy z nesprávneho rozhodnutia? Žiadny problém, garantujeme vám možnosť vrátenia tovaru až 60 dní od nákupu. Aké sú podmienky vrátenia?
Získavam dostupnosť v predajniach...

Ak hľadáte niečo na oživenie vašej obývacej izby, a zároveň hľadáte plochu, na ktorú si odložíte nedopitú šálku kávy či nedočítané noviny, tak konferenčný stolík je tým správnym doplnkom. Objavte svet dizajnu s naším konferenčným stolíkom ROKO a zabudnite na klasiku. Stolík je vyrobený z kvalitnej MDF, ktorá je potiahnutá PVC fóliou, v kombinácii s kovom. V spodnej časti je praktická polica. Kúpu tohto konferenčného stolíka určite nebudete ľutovať. Stane sa vaším obľúbeným kúskom a zároveň praktickým a moderným doplnkom domácnosti.

  • Materiál: MDF(PVC fólia)/ kov
  • Farba: svetlý orech/strieborná
  • Rozmery (ŠxHxV): 100x60x44 cm
  • Dodávané v demonte


* Vrátený tovar so zľavou:

Pri tomto tovare bola znížená predajná cena, pretože ide o tovar vrátený od zákazníka. Výrobok je použitý, javí známky opotrebenia, s ktorými sa kupujúci pred kúpou výrobku oboznámil. Na výrobok sa vzťahuje záruka 12 mesiacov. Záruka sa nevzťahuje na vady, ktoré mal výrobok už v čase predaja a za ktoré bola poskytnutá zľava.

Poškodenie či výrobné vady vidieť na priložených detailných fotografiách. Obité rohy. Tieto poškodenia neuberajú na funkčnej hodnote zakúpeného nábytku. Nábytok je naďalej pevný a stabilný. Zľava sa vzťahuje iba na tento konkrétny kus, preto neváhajte a využite možnosť kúpiť nábytok za zaujímavú cenu!

 

Číslo produktu: 0000254422
Farba Sivá, Hnedá
Materiál Kov
Model ROKO
Dodávané v demonte Áno
Farba - detailná Strieborná, Orech
Použitie Obývacia izba
Typ produktu Konferenčný stolík
Šírka (cm) 100
Hĺbka (cm) 60
Výška (cm) 37
montážny návod, konferenčný stolík, svetlý orech/kov trieborná, ROKO Stiahnuť
Zákaznícka podpora

Nenašli ste požadované informácie?

Kontaktujte nás a my vám radi poradíme