Obraz z fotografie, sépia, rôzne rozmery

Sú okamihy, ktoré nám prirástli k srdcu. Okamihy, ktoré sú silné a emotívne.... Čítať viac
3 Farba - detailná 2024-07-21 11:16:06
 • Celková cena: 16 €
Či už super rýchle doručenie, doručenie na konkrétny dátum, zvýhodnená ekologická doprava, alebo osobný odber v predajni, u nás si vyberiete doručenie, ktoré najviac vyhovuje vašim potrebám a plánom. Aké sú všetky možnosti dopravy?
Obavy z nesprávneho rozhodnutia? Žiadny problém, garantujeme vám možnosť vrátenia tovaru až 60 dní od nákupu. Aké sú podmienky vrátenia?
Získavam dostupnosť v predajniach...

Sú okamihy, ktoré nám prirástli k srdcu. Okamihy, ktoré sú silné a emotívne. Istý čas si ich pamätáme, akoby k nim došlo včera. Farby však po čase vyblednú, až napokon tie krásne zážitky ostanú hlboko v minulosti. Zvečnite si chvíle, ktoré sú pre vás dôležité. Premeňte vaše fotografie, ilustrácie či grafiku na obrazy. Obraz z fotografie si môžete zavesiť rovno na stenu. Fotografia bude vytlačená priamo na plátno, ktoré má vysokú belosť a dobrú ohybnosť. Dobre absorbuje farbivo. Používame kvalitnú latexovú tlačiareň. Farby sú sýte, realistické, ekologické a odolné voči vyblednutiu a mechanickému poškodeniu. Plátno je ručne natiahnuté na napínací rám s háčikom, pripravené na zavesenie na stenu. Vyberajte z niekoľkých rozmerov obrazu, obraz môže byť v tvare štvorec alebo obdĺžnik. Fotoobraz predstavuje výborný darček pre vašich blízkych a priateľov. Potešte seba, potešte ľudí vo svojom okolí, niekedy stačí tak málo...

Uvedená cena je za obraz v rozmere 30x30 cm.

Rozmer obrazu si zvoľte podľa tabuľky, ktorú nájdete pod popisom alebo ako priloženú detailnú fotografiu. Fotografie by mali byť vo formáte BMP, JPG a iné bežné formáty. Súbory do veľkosti 8 MB POSIELAJTE EMAILOM na [email protected] , na dodanie obrázkov väčších ako 8 MB je potrebné použiť službu úschovní.

Fotografia by mala mať veľké rozlíšenie, najlepšie je poslať originálnu nezmenšenú fotografiu z fotoaparátu alebo telefónu. Fotky preposielané cez rôzne sociálne siete nie sú vhodné, pretože sú aplikáciami zmenšené a výrazne komprimované. Rovnako nie sú vhodné pre tlač screenshoty obrazovky telefónov. Ak je Vami poslaná fotografia orientovaná na výšku aj obraz bude orientovaný na výšku (kratšia strana vodorovne, dlhšia zvisle).

 • Materiál: plátno/drevený rám
 • Farba: sépia
 • Rozmery: podľa výberu
 • Uvedená cena je za obraz 30x30 cm.
 • Kvalitné maliarske plátno
 • Kvalitná tlač
 • Obraz dodávaný s háčikom
 • Priamo na zavesenie

Obraz z fotografie vám vyrobíme aj vo farebnom prevedení:

 • čierno-biely
 • farebný

 •  

  Číslo produktu: 0000036569
  Cenník
  Rozmery obrazu 1-dielny štvorec 1-dielny obdĺžnik
  30x30 cm 16 EUR x
  40x40 cm 22 EUR x
  50x50 cm 31 EUR x
  60x60 cm 35 EUR x
  70x70 cm 39 E
  Farba Hnedá
  Materiál Plátno
  Model Fotoobraz
  Farba - detailná Sépia
  Použitie Obývacia izba, Spálňa, Detská izba, Jedáleň
  Typ produktu Obrazy
  Šírka (cm) 50
  Výška (cm) 4.5
  Zákaznícka podpora

  Nenašli ste požadované informácie?

  Kontaktujte nás a my vám radi poradíme