• Akcia

LED osvetlenie, biele podfarbenie, HILARD

Páči sa vám masívny nábytok, ale jeho cena je privysoká? Sektorový systém H... Čítať viac
  • Pôvodná cena: 43 €
  • Celková cena: 39 €
  • -9%
Či už super rýchle doručenie, doručenie na konkrétny dátum, zvýhodnená ekologická doprava, alebo osobný odber v predajni, u nás si vyberiete doručenie, ktoré najviac vyhovuje vašim potrebám a plánom. Aké sú všetky možnosti dopravy?
Obavy z nesprávneho rozhodnutia? Žiadny problém, garantujeme vám možnosť vrátenia tovaru až 60 dní od nákupu. Aké sú podmienky vrátenia?
Získavam dostupnosť v predajniach...

Páči sa vám masívny nábytok, ale jeho cena je privysoká? Sektorový systém HILARD má riešenie. Síce je vyrobený z DTD laminovanej, ale na pohľad vypadá ako vyrobený z masívu. Materiál má totiž hrúbku až 5 cm. Konečný okúzľujúci výsledok dotvára 3D efekt, ktorý zvýrazní kresbu dreva, preto si nikto nedovolí pochybovať, že HILARD nie je kvalitný, stabilný a trvácny sektor. Elegantná zostava, ktorá v sebe ukrýva neopozerateľný dizajn. So sektorom HILARD vám nič nestojí v ceste poskladať si vašu obývačku snov.

LED osvetlenie s bielym podfarbením k vitríne AR2 a vitríne AR3 rozžiari obývačku počas dňa, ale dokáže vylúdiť aj intímny večer.


Pozrite si aj ďalšie komponenty zo sektorového systému HILARD.

 

Číslo produktu: 0000264728
Farba Biela
Model HILARD
Použitie Obývacia izba
Typ produktu LED osvetlenie
Zákaznícka podpora

Nenašli ste požadované informácie?

Kontaktujte nás a my vám radi poradíme